menu
home
phone
phone 097-270-2494
phone 096-310-8289
<

Про нас

VikiSnack – Фрукти з Горіхом в шоколаді. Український виробник


Компанія VikiSnack

ТОВ ЗТД «ВІКТОРІЯ» є єдиним представником торгової марки «VikiSnack», виробництво якої знаходиться на Закрпатті.

Продукція «VikiSnack» виготовляєтьсявиключно з високоякісноїфрукти та Закарпатськихгоріхів і базується на традиційнихтехнологіях, щонадає продукту унікальний смак. Вже 4 роки ми реалізуємо нашу продукції по всій території України та імпортуємо за її межі.

Асортиментний ряд даної торгової марки дуже широкий, починаючи від власної виробництва, і закінчуючи розфасовкою різноманітних круп, з високоякісних культур.

 

В інтернет-магазині VikiSnack можна придбати такі товари


 1. Цукерки власного виробництва – Фрукти з горіхом в шоколаді:
  Сувенірні набори – це асорті цукерок які зібрані в подарункових упаковках. Кожен набір має свій особистий асортимент смаків цукерок.
  Набори по 500 грам в художній коробці–25 різних наборів лише з одним смаком цукерок в упаковці.
  Вагові набори в ящиках по 1,5 кг–28 різних смаків цукерок по одному смаку в ящику тавже зібрані асорті від 2-х до 12-ти смаків в ящику.
 2. В’ялена фрукта – більше 30-ти різновидів смаковитої фрукти, яку ми використовуємо для виробництва наших цукерок.
 3. Горіхи – більше 30-ти різновидів свіжого горіха.
 4. Шоколадна глазур – чорна та біла глазур високої якості. Придбати можна в ящиках по 3 кг.
 5. Кукурудзяні палички власного виробництва

 

Чому купити Фрукти з горіхом в шоколаді варто саме у нас:


 • Унікальна продукція. Проаналізувавши ринок, ми виявили дуже малий відсоток натуральних солодощів, які не тільки смачні, а й корисні для здоров’я. Також додатково працюємо над створенням оригінальних Закарпатських наборів на подарунок.
 • Постійно оновлюємо асортимент та працюємо над покращенням смакових якостей цукерок, оскільки постійно взаємодіємо з нашими покупцями та прислуховуємось до вашої думки.
 • Пропонуємо найкращі ціни на ринку. Оскільки ми являємося виробником – в нашій схемі роботи немає посередників, це позитивно позначається на кінцевій ціні товарів. Наші клієнти отримують можливість купувати більше, отримувати краще і при цьому платити набагато менше.
 • Даруємо подарунки новим і постійним клієнтам. Ми регулярно проводимо акції і даруємо знижки. Тому наші клієнти можуть не тільки придбати якісні товари, а й отримати смачні подарунки. При цьому багато акцій не прив’язані до святкових дат і діють на постійній основі.
 • Прислухаємося до думки покупців. Ми щомісяця аналізуємо відгуки клієнтів і на їх основі покращуємо свою роботу. Це дозволяє нашій компанії розвиватися, а клієнтам – отримувати якіснішу продукцію і більш кваліфіковане обслуговування.

 

Не пропустіть можливість долучитися до здорового способу життя і купити натуральні продукти за доступною ціною! Ставайте постійними покупцями магазину VikiSnack і дбайте про себе і своїх близьких!