Комерційна пропозиція


Торговий Дім ТОВ ЗТД «ВІКТОРІЯ» - компанія, яка зібрала команду професіоналів для того, щоб тільки смачні і здорові цукерки з сухофруктів та снеки ТМ «Viki Snack» були на вашому столі. Команда завжди готова до роботи з новими партнерами в усіх сферах, пов'язаних з продуктами харчування.

Мета компанії - робота як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках, залучення нових клієнтів і партнерів для поширення продукції компанії.

ТОВ ЗТД «ВІКТОРІЯ» є єдиним представником торгової марки «Viki Snack».

Продукція «Viki Snack» виготовляється виключно з високоякісного Закарпатського чорносливу та Закарпатських горіхів і базується на традиційних технологіях, що надає продукту унікальний смак.

Асортиментний ряд даної торгової марки дуже широкий, починаючи від власної виробництва, і закінчуючи розфасовкою різноманітних круп, з високоякісних культур.


Якщо Ви займаєтесь дрібнооптовою або роздрібною торгівлею продуктами харчування та бажаєте отримати додаткову інформацію про нашу продукцію, звертайтесь, будь ласка, до нас за телефонами 0972702494 та 0671348885 або пишіть нам на адресу vikisnack@gmail.com, і ми завжди запропонуємо Вам широкий вибір кондитерських виробів ТМ “VikiSnack”.