VikiSnack – Фрукти з Горіхом в шоколаді. Український виробник


Кондитерська Фабрика "VikiSnack"

ТОВ ЗДТ «ВІКТОРІЯ» є єдиним представником торгової марки «VikiSnack», виробництво якої знаходиться на Закрпатті.

Продукція «VikiSnack» виготовляється виключно з високоякісної фрукти та Закарпатських горіхів і базується на традиційних технологіях, що надає продукту унікальний смак. З 2017 року ми реалізуємо нашу продукції по всій території України та імпортуємо за її межі.

Асортиментний ряд даної торгової марки дуже широкий. Ми поєднали 28 видів натуральної фрукти з горіхом та шоколадною глазурью, і продовжуємо оновлювати наш асортимент. 

 

В інтернет-магазині VikiSnack можна придбати цукерки власного виробництва


  1. Сувенірні набори – це асорті цукерок які зібрані в подарункових упаковках. Кожен набір має свій особистий асортимент смаків цукерок.
  2. Набори по 500 грам в художній коробці – 25 різних наборів лише з одним смаком цукерок в упаковці.
  3. Вагові набори по 1,5 кг – 28 різних смаків цукерок по одному смаку в ящику.
  4. Асорті по 1,5 кг – від 2-х до 12-ти смаків в ящику.

 

Чому купити Фрукти з горіхом в шоколаді варто саме у нас:


  • Унікальна продукція. Проаналізувавши ринок, ми виявили дуже малий відсоток натуральних солодощів, які не тільки смачні, а й корисні для здоров’я. Також додатково працюємо над створенням оригінальних Закарпатських наборів на подарунок.
  • Постійно оновлюємо асортимент та працюємо над покращенням смакових якостей цукерок, оскільки постійно взаємодіємо з нашими покупцями та прислуховуємось до вашої думки.
  • Пропонуємо найкращі ціни на ринку. Оскільки ми являємося виробником – в нашій схемі роботи немає посередників, це позитивно позначається на кінцевій ціні товарів. Наші клієнти отримують можливість купувати більше, отримувати краще і при цьому платити набагато менше.
  • Даруємо подарунки новим і постійним клієнтам. Ми регулярно проводимо акції і даруємо знижки. Тому наші клієнти можуть не тільки придбати якісні товари, а й отримати смачні подарунки. При цьому багато акцій не прив’язані до святкових дат і діють на постійній основі.
  • Прислухаємося до думки покупців. Ми щомісяця аналізуємо відгуки клієнтів і на їх основі покращуємо свою роботу. Це дозволяє нашій компанії розвиватися, а клієнтам – отримувати якіснішу продукцію і більш кваліфіковане обслуговування.

 

Не пропустіть можливість долучитися до здорового способу життя і купити натуральні продукти за доступною ціною! Ставайте постійними покупцями магазину VikiSnack і дбайте про себе і своїх близьких!