VikiSnack – Фрукти з Горіхом в шоколаді. Український виробник


 

Продукти харчування з нормальними термінами придатності та належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару - якщо продукт був спочатку бракований, а не під час транспортування чи зберігання на складах Перевізників.

Непродовольчі товари, які мають товарний вигляд (мають не пошкоджену упаковку та цілісний вигляд), підлягають обміну та поверненню протягом 14 днів з моменту отримання замовлення на складі Перевізника або з рук кур'єра. Товари, які вже були у користуванні – обміну та поверненню не підлягають.

 

Товари, які підлягають поверненню, належної якості - повертаються за місцем їх фізичної купівлі (у магазинах) або, за умови їх отримання на складах Перевізника, - шляхом зворотнього відправлення таких товарів за адресою: с.Нижня Апша, відділення Нової Пошти №1 (Шкільна 2), одержувач Офрім Тетьяна, моб. номер – 096 310-82-89.

До товару або посилки необхідно додати чек або накладну товару, які підтверджують покупку в магазинах або інтернет-магазині VikiSnack.

Транспортні витрати оплачує відправник зворотного відправлення – ініціатор повернення.

 

Товари, що підлягають поверненню, неналежної якості - повертаються за місцем їхньої фізичної купівлі (у магазинах) або, за умови їх отримання на складах Перевізника, - шляхом зворотнього відправлення таких товарів за адресою: с.Нижня Апша, відділення Нової Пошти №1 (Шкільна 2), одержувач Офрім Тетьяна, моб. номер – 096 310-82-89.

До товару або посилки необхідно додати товарну накладну, яка підтверджує покупку в магазинах або інтернет-магазині VikiSnack.

Транспортні витрати оплачує одержувач зворотного відправлення.

 

Оплачені клієнтом кошти за повернутий товар належної чи неналежної якості будуть повернуті покупцю протягом 1-3х робочих днів з моменту отримання товару у магазині чи складі Перевізника на розрахунковий рахунок чи картку Клієнта.

Для повернення коштів необхідно надати банківські реквізити Клієнта (номер картки, ПІБ власника АБО р/р, ПІБ власника, МФО банку, код ЄДРПОУ) на електронну адресу vikisnack@gmail.com та вказати в Темі листа - "Повернення коштів за № замовлення". Повернення коштів проводиться у безготівковій формі.

У будь-якому випадку, якщо у Вас виникли питання при отриманні або використанні продукції, купленої в магазинах або інтернет-магазині VikiSnack, будь ласка, дзвоніть нам за номерами:

097 270-24-94

096 310-82-89

або пишіть на нашу пошту vikisnack@gmail.com