Вітаємо!
 
Якщо ти потрапив на дану сторінку, то, напевно, тебе цікавить співпраця з нами.
 
 

Дозволь, тоді трохи розповісти хто ми такі і чим займаємось?


Ми, кондитерська фабрика VikiSnack, успішно працюємо на Українському ринку з 2017 року. Основний продукт – фрукти з горіхом в шоколадній глазурі.

 
Наші цукерки – це вручну оброблені в’ялені фрукти, в середину яких додається ядро волоського горіха, та на кондитерській лінії заливаються шоколадною глазур’ю.
 
Ми використовуємо саме в’ялені соковиті фрукти (не джем, не фруктозамінювач), свіжі Закарпатські горіхи, та шоколадну глазур високої якості, яку ми закуповуємо у всесвітньо відомих виробників шоколаду.
 
На даний момент в нашому асортименті 28 різних смаків цукерок в білому та молочному шоколаді, розфасовані на 4 категорії, щоб кожен покупець знайшов для себе варіант, що йому до вподоби.
 
Категорії:
 
  1. Сувенірні набори – це асорті цукерок які зібрані в оригінальних подарункових упаковках, де кожен набір має свій особистий асортимент смаків. Класний варіант на подарунок.
  2. Набори по 500 грам в художній коробці – 25 маленьких наборів, які відрізняються, один від одного, фруктовим смаком.
  3. Вагові набори по 1,5 кг – 28 різних наборів, які відрізняються, один від одного, фруктовим смаком та мають 3 види цукерок у білому шоколаді.
  4. Асорті по 1,5 кг – 12 різних наборів, що мають вміст асорті від 2-х до 12-ти смаків в одному ящику.
 
 
Яка перевага співпрацювати саме з нами?

Так як ми вузько направлені виробники і постійно покращуємо свою продукцію, ми не співпрацюємо з масс-маркетами, які прирівнюють нас до продукції більш низької якості.

 
Саме тому наші цукерки мало де можна придбати, а там де вони є, на них завжди привертають увагу.
 
Повірьте нам, фраза: “на рынку такие же за 170грн…” каже тільки про те, що людина не куштували саме наших цукерок. Це мотивує нас особисто розвивати свій бренд. Тому ми постійно шукаємо тих, хто полюбить наші цукерки та допоможе донести цінність продукту компанії VikiSnack.
 

 

Цікавлять умови співпраці?


Залиш свої контактні дані для зв’язку та ми надамо всю необхідну інформацію.